SPRAWDŹ GODZINY PRZYJĘĆ

Poniedziałek

8:00 - 18:00

Wtorek

8:00 - 18:00

Środek

8:00 - 18:00

Czwartek

8:00 - 18:00

Piątek

8:00 - 18:00

Sobota

9:00 - 14:00

Niedziela

nieczynne

W innych godzinach wizyty w terminach ustalonych telefonicznie.

O nas – Nasz zespół

Na rynku usług stomatologicznych istniejemy od 2006r. Nasz wykwalifikowany zespół specjalistów zapewnia pacjentom najwyższej jakości zabiegi stomatologiczne. Nowoczesne techniki wykorzystywane w STOMATOLOGIA Sp. j. sprawiają, że każda wizyta przebiega w komfortowej dla pacjenta atmosferze. Odwiedź nasz gabinet, a przekonasz się jak przyjemna i bezbolesna może być wizyta u stomatologa.

Jeżeli szukają Państwo profesjonalnego i dobrze wyposażonego gabinetu stomatologicznego to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

STOMATOLOGIA Sp. j. istnieje w Rykch od 2006 r. Indywidualne podejście do pacjenta, dostosowane do jego potrzeb, wykonanie usług na najwyższym poziomie gwarantuje zadowolenie oraz długofalowe efekty lecznia. W codziennej praktyce korzystamy ze sprawdzonych materiałów o najwyższej jakości. Nowoczesny sprzęt i profesjonalna obsługa spotykają się z uznaniem pacjentów, którzy już podczas pierwszej wizyty obdarzają nas zaufaniem. Nasz personel stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe, poprzez uczestnictwo w licznych kursach, szkoleniach i sympozjach (nasze dyplomy).

Naszym celem jest zapewnienie Państwu kompleksowej opieki stomatologicznej w jednym miejscu. Jest to możliwe dzięki wieloletnim doświadczeniu oraz zespołowi specjalistów w swoich dziedzinach i tylko od Ciebie zależy z którym z nich chcesz się spotkać.

lek. stom. Anna Dąbrowska

Współwłaściciel gabinetu Stomatologia Sp.j. Ukończyła Akademię Medyczną w Lublinie w 2002r. z wynikiem bardzo dobrym. Swoje doświadczenie i wiedzę stale uzupełnianą licznymi kursami i szkoleniami stara się wykorzystać w codziennej praktyce, nie stroniąc od trudnych sytuacji klinicznych. Zajmuje się protetyką, stomatologią zachowawczą z endodoncją,stomatologią estetyczną.


Umów się na wizytę >

lek. stom. Joanna Stępień

Absolwentka Akademii Medycznej w Lublinie. Tytuł lekarza stomatologa uzyskała w 2001r. Jest Członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego. Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej, trudnych przypadkach leczenia kanałowego, protetyce oraz stomatologii estetycznej. Stale poszerza swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach, również z dziedziny ortodoncji. Szczególnie ceni sobie dokładność i indywidualne podejście do każdego pacjenta. Dużą satysfakcją dla pani doktor jest praca z dziećmi. Prywatnie mama Zosi i Antka. Jej pasją jest muzyka i taniec. 


Umów się na wizytę >

lek. stom. Barbara Próchniak

Ukończyła studia na Wydziale Stomatologii Akademii Medycznej w Poznaniu w 1996 r. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w wielu sympozjach i szkoleniach praktycznych. Jej zainteresowania zawodowe skupiają się wokół stomatologii zachowawczej z endodoncją i protetyki. Zajmuje się  także leczeniem chorób przyzębia. Jest osobą życzliwą i zaangażowaną co sprawia, że cieszy się zaufaniem wielu pacjentów.


Umów się na wizytę >

lek. stom. Dorota Kowalczyk

Ukończyła Akademię Medyczną w Lublinie w 1998 roku. Od momentu ukończenia studiów stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w wielu kursach i szkoleniach praktycznych prowadzonych przez niedoścignione krajowe i zagraniczne autorytety w tej dziedzinie.

Od lat specjalizuje się w nowoczesnej ortodoncji, nastawionej głównie na leczenie bez usuwania zębów. Jej profesjonalizm i kompetencje potwierdzają liczne certyfikaty i dyplomy.


Umów się na wizytę >

lek. stom. Justyna Zaręba

Ukończyła kierunek lekarsko dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie w 2013r. Od tego czasu stale pogłębia wiedze i doświadczenie na licznych szkoleniach i konferencjach. Zainteresowania zawodowe głównie skupia na leczeniu endodontycznym z wykorzystaniem mikroskopu, stomatologii zachowawczej i dzieciecej. W codziennej pracy dokłada wszelkich starań aby przeprowadzane leczenie odbywało się w miłej, przyjaznej atmosferze. Prywatnie mama dwóch synów. 


Umów się na wizytę >

lek. dent. Damian Tokarczyk

Absolwent Lwowskiego Narodowego Uniwersytetu Medycznego, rok 2018. Stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności poprzez uczestnictwo w szkoleniach z zakresu stomatologii zachowawczej i chirurgii stomatologicznej. Z wrodzonym spokojem, cierpliwością, dobrym humorem oraz dokładnością leczy zarówno dorosłych jak i dzieci. Fan koncertów rockowych i pieszych wędrówek po górach.


Umów się na wizytę >

lek. dent. Katarzyna Radko

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach i szkoleniach stomatologicznych. Moje szczególne zainteresowania to stomatologia zachowawcza, endodoncja oraz pedodoncja(stomatologia dziecięca). W codziennej praktyce stosuję indywidualne podejście do pacjenta, dzięki czemu zdobywam zaufanie wielu, nawet najbardziej wymagających pacjentów. Ponadto specjalizuję się w leczeniu w sedacji wziewnej (gaz rozweselający), dzięki czemu nawet najmniejszy pacjent nie odczuwa lęku ani strachu podczas wizyty co pozwala bezpiecznie i dokładnie przeprowadzić zabieg leczenia zębów. Prywatnie miłośniczka podróży, książek oraz kina.


Umów się na wizytę >

lek. dent. Jakub Powązka

Specjalista w zakresie chirurgii stomatologicznej. Zajmuje się m.in. wykonywaniem ekstrakcji chirurgicznych i resekcji korzeni. Co więcej, do jego zainteresowań należy również protetyka stomatologiczna. Dzięki temu lek. dent. Jakub Powązka może też realizować procedury związane z montażem wypełnień stałych (korony, mosty, itp.).


Umów się na wizytę >

dr n. med. lek. dent. Dagmara Jenda

Specjalista chirurgii stomatologicznej. Absolwentka wydziału lekarsko – dentystycznego Akademii Medycznej w Lublinie. Pracownik naukowy Katedry i Zakładu Chirurgii Stomatologicznej UM w Lublinie, uczestniczka licznych szkoleń i konferencji z zakresu chirurgii stomatologicznej i implantologii, członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Jamy Ustnej i Chirurgii Szczękowo – Twarzowej


Umów się na wizytę >

lek. dent. Wioletta Korik-Krzyżanowska

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. W  pracy zawodowej szczególną uwagę zwraca by każdy pacjent wyszedł z wizyty uśmiechnięty. W kręgu jej zainteresowań jest stomatologia zachowawcza oraz pedodoncja. Podczas leczenia pacjentów, szczególnie tych najmłodszych, wykorzystuje podtlenek azotu (gaz rozweselający), żeby zminimalizować obawy i lęki pacjentów. Dzięki temu pacjenci chętnie wracają na wizytę. Poza stomatologią zajmuje się medycyną estetyczną.


Umów się na wizytę >

GALERIA